Pure 13 Nx

Pure 13 Nx anahtar isitme cihazi - Pure 13 Nx

Pure 13 Nx

Doğal ses ve en uzun aktarım süresi için güçlü ortaklar

Performans ve işitme için doğal seçiminiz

'nın Pure™ 13 hearing aid ile bir toplantıdayken, önemli bir iş görüşmesi yaparken, bir sunum hazırlarken veya iş arkadaşlarıyla toplantı yaparken en doğal ses deneyiminin yanında akıllı telefon ve televizyondan ses aktarımı yaparken üstün bağlantı ve en uzun kullanım süresinin tadını çıkarın.

Maksimum enerji verimliliği

Signia'nın güvenilir Pure 13 modeli sınıfında en uzun ses aktarımını sağlar; böylece hayatınızdaki önemli şeyleri kaçırmazsınız

Fully equipped

Siemens Gelişmiş teknoloji ile donatılmış olan Signia'nın Pure 13 işitme kaybında en doğal ses ve en yüksek işitme performansı ile üstün bağlantı sunar.

all levels for.

Siemens Signia Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Pure 13 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

Pure 13 Nx signia - Pure 13 Nx
Signia Nx kahvaltida arkadaslarla konusma - Pure 13 Nx

Hear the natural state of your own voice

Yeni gittiğiniz bir yerin keyfini sevdiklerinizle birlikte çıkarmak, bir müzeyi ziyaret etmek gibi durumlarda yeni işitme cihazlarımız ses dünyasında zevk almanızı sağlar.

Kendi sesinizin doğal sesini tüm çevresindeki seslerle mükemmel bir şekilde birleştirir. Bu yeni hedeflerin ihtişamını keşfederken bile en doğal işitme deneyiminin ve en yüksek işitme performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

Signia Nx muzik dinlerken isitme cihazi - Pure 13 Nx

Doğrudan aktarım özelliği ile telefon görüşmelerinin, müzik dinlemenin ve televizyon izlemenin çıkartın

En sevdiğiniz konseri veya televizyonda yeni bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın – ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon.

myControl Uygulaması ile yeni işitme cihazlarımız çeşitli kaynaklardan ve uzaktan kumandadan ses akışı için mükemmel bağlantı sunar.

Kontrol kolaylığına bağlanın

Doğrudan Apple akıllı telefonunuzdan (ve Android akıllı telefonunuzdan StreamLine Mic ile) aramaları işitme cihazınıza iletin. En sevdiğiniz müziklerinizi Apple cihazınızdaki işitme cihazınıza doğrudan aktarın (ve Android cihazınızdan StreamLine Mic ile) olağanüstü bir ses deneyimi yaşayın.StreamLine TV ile televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Akışı başlatabilir ve myControl Uygulamasını kullanarak ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.myControl Uygulaması işitme cihazı ayarlarınızı uzaktan değiştirmenize ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirmenize izin verir.Akıllı telefonunuz yoksa miniPocket ™ son derece uygun uzaktan kumanda özelliği sunar.

Enjoy sound in perfect harmony.

Birçok işitme cihazı kullanıcısı yüksek sesli ve doğal olmayan kendi sesini beğenmez.Bu sorunu Dünya'da ilk ve tek olarak Signia çözmektedir: OVP ™ (Own Voice Processing), size en doğal dinleme deneyimi için diğer tüm seslerin optimal işitilmesi ile birlikte doğal bir ses sağlar.Ses Kalitesi sayesinde, yeni işitme cihazlarımız her yerde gelişmiş gürültü bastırma teknolojileri sayesinde konuşulanları açıkça duymanızı sağlar.Restoran veya konferans gibi çok gürültülü ortamlarda bile karşınızdakini anlamanızı kolaylaştırır. 3D Classifier en yüksek işitme performansının tadını çıkarmanıza izin vermek için her durumda gelişmiş otomatik kontrol sağlar. Hareket halindeyken bile optimum işitme sağlamak için, işitme cihazı ayarları myControl Uygulamasının hareket verilerini temel alarak otomatik olarak ayarlanır.Ses Netliği tüm ortamlarda en doğal ve gerçekçi sesi sunar. Bu en gürültülü ortamlarda bile kristal netliğin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Not: Özellikler bireysel işitme cihazının konfigürasyonuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşitme Sağlığı Uzmanınız size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

Signia NX TR ozellikler - Pure 13 Nx

Accessories for hearing aids

myControl Uygulaması

Tam kontrol elinizin altında.

myControl Uygulaması,yeni Signia işitme cihazlarınızı parmaklarınızın ucunda tam kontrol altına alıyor. Uygulama gelişmiş uzaktan kumanda seçenekleri sunar böylece ayarlarınızı değiştirebilir ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Signia Nx app kullanan adam 1024x524 - Pure 13 Nx
Signia myControl App screen 576x1024 - Pure 13 Nx

myHearing App

Get used to your new hearing aid as quickly as possible.

Personal support, everywhere: the myHearing App provides all the support tools you need for a comfortable journey and effortless hearing. You can follow specific listening exercises, refer to the owner's manual, and connect with your Hearing Care Professional on the go.

Your Hearing Care Professional will be happy to assist you.

Connected Ear adam isitme cihazi uygulama 1024x656 - Pure 13 Nx

StreamLine TV

Mükemmel ses için programlandı

StreamLine TV sayesinde televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Ses seviyesini myControl Uygulaması ile ayarlayabilirsiniz.

Streamline TV LED aktarim 1024x492 - Pure 13 Nx

StreamLine Mic

Tüm akıllı telefonlar için zahmetsiz bağlantı

Yeni StreamLine Mikrofonu – 2018 yılının başından itibaren piyasaya sunulacaktır – herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam hands-free ses akışını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.

StreamLine Mic tableview 1024x492 - Pure 13 Nx

miniPocket

Safe control

It is the ideal solution for those looking for reliable and convenient control, rather than large remote controls or smartphones. Fit and easy to use, the miniPocket is small and portable enough to clip on to your keychain, yet small enough to control all the important features.

miniPocket anahtar 1024x492 - Pure 13 Nx

Pure 13 Nx Pure 13 Nx Doğal ses ve en uzun aktarım süresi için güçlü ortaklar Performans ve işitme için doğal seçiminiz signia’nın Pure™ 13 işitme cihazı ile bir toplantıdayken, önemli bir iş görüşmesi yaparken, bir sunum hazırlarken veya iş arkadaşlarıyla toplantı yaparken en doğal ses deneyiminin yanında akıllı telefon ve televizyondan ses aktarımı yaparken üstün bağlantı […]

Labels: işitme cihazı / işitme cihazları / Pure 13 Nx / siemens / signia / simens