Signia Siemens Pure 3X Şarjlı işitme cihazı

Signia Siemens Pure 3X Şarjlı İşitme Cihazı

Bütün Signia işitme cihazı fiyatları için bir tıkla ile telefon bağlantısı tıklayarak, WhatsApp veya e-mail ile Etfal işitme cihazlarına iletişimsağlayabilirsiniz. Sizin ile işitme uzmanlarımız görüşüp işitme kaybınıza ve yaşam standartlarına uygun işitme cihazı fiyatı alın.

İŞİTME CİHAZI DESTEK

Signia Charge&Go 3X işitme cihazının İngilizce orijinal ismi olup sizler tarafından kolay anlaşılması adına Türkçeye çevrilmiştir. Siemens Signia işitme cihazı markasının maksimumun bir altı teknoloji içeren şarj edilebilir işitme cihazı özellikleri sayfamıza devam ederek bulabilirsiniz. Signia Siemens Pure 3X şarjlı işitme cihazı ve özellikleri özet olarak Etfal İşitme Cihazları ekibi tarafından oluşturulmuştur.

Signia Pure 3X Şarj Edilebilir

İşitme Cihazı Özellikleri

48 Kanal 24 Bantlı: Sektördeki maksimum kanal bant sayılarından biri olup, gürültülü, kalabalık ortamlarda ekstra konfor sağlar. Doğala oldukça yakın bir sese sahiptir.

Temassız (Endüktif) Şarj Edilebilirlik: Cihazı sadece şarj ünitesine koyarsınız. Şarj ünitesinin içinde bir kabloya veya dişliye takmazsınız. Şarj ünitesinin prize takılı olması yeterlidir. Pil yuvası veya kablo girişi olmayışı birçok teknik arızadan sizi korur ayrıca maksimum ter ve nem geçirmezlik sağlar.

Signia Ovp (Kendi Sesini Doğal Duyma): Kendi sesinizi dışarı seslerden ayrı işleyerek daha doğal duymanızı sağlar. İşitme cihazı sektöründe bir ilk olan kendi sesini ayrı işleme Signia X işitme cihazlarının tamamında standart bir özelliktir.

Akustik Hareket Sensörü (Dahili): Diyelim ki kalabalık bir ortamda yürüyorsunuz. Yanınızdaki kişi konuşuyor. Signia Pure 3X-5X-7X işitme cihazları hareketi algılar ve seste ince ayarlamalar yapar. Hareket halinde çok daha iyi duyarsınız.

Bluetooth Bağlantısı: Hem Bluetooth kulaklık hem işitme satın almış olun. Telefondan işitme cihazınıza telefon konuşması müzik, video sesi aktarımı. Akıllı telefonlar ile uygulama bağlantısı, ses açma kısma ve pil seviyesi takip edebilme özelliği.

130 Yıllık Siemens Kalitesi: Sanırım Siemens ile ilgili bir şey söylememize gerek yok. Sadece işitme cihazlarının artık Signia markası ile satıldığını söylememiz gerekir.

2 Yıl Garanti, Etfal İşitme : İşitme cihazı markası veya modeli fark etmez. Cihazınız önce tedarikçinin sonra bizim güvencemiz altındadır. İstanbul şubemizden aldığınız işitme cihazı Muğla’ da tatildeyken bozulursa hiç endişelenmeyin. Garanti belgesini ibraz ederek en yakın tedarikçi yetkili bayiye giderek teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

IP 68 Tere, Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık: Yağmurda, karda, terlediğiniz ortamlarda cihazı güvenle kullanabilirsiniz. Sadece denize, havuza duşa girmenizi tavsiye etmeyiz.

Signia Pure 3X Şarjlı İşitme Cihazını Kimlere Tavsiye Ediyoruz?

  • Uzun süreli cihaz kullanıcısı olup, artık maksimum konfor isteyenlere
  • 18-70 yaş aralığındaki aktif hayata sahip, iş veya okul hayatının içindeki kişilere
  • Gürültüden veya kendi sesinden kolay rahatsız olanlara
  • Konuşmayı ayırt etme skoru düşük olan kişilere
  • Yankılı ve çok kişinin aynı anda konuştuğu ortamlarda çalışan veya öğrenim görenlere
  • Pille uğraşmak istemeyenlere
  • Doğa ve çevre dostu olup pilin çevre zararını en aza indirgemek isteyenlere