Tamamen esnektir ve kulakta neredeyse görünmez

kulak içi işitme cihazı

Tamamen esnektir ve kulakta neredeyse görünmez

Signia’ nın Insio kulak içi işitme cihazlarına yapılan en son yenilikler ile işitme kaybına rağmen hayatınızı mümkün olduğunca stressiz olarak yaşaya bilmenize yardımcı olur.

işitme cihazı zorlu dinleme durumlarında üstün anlama için işitme cihazı nın küçük olması ve opsiyonel kontrol düğmesi ve değiştirilebilir pil kapaklarına sahiptir. Yalnızca siemens signia Insio işitme cihazı nın pil kapağı kontrol düğmesi olarak kullanabilir, bu da estetik olarak daha hoş bir tasarımdır.

ITE-insio-primax-gorunmez

işitme cihazı

Entegre kontrol düğmesi ile programların, ses seviyesnin ve daha fazlasının değiştirilmesinin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır bu yüzden geleneksel kontrol düğmelerinden daha kolaydır.

işitme cihazı pili kapağını kontrol düğmesi olarak da kullanmak konusunda fikrinizi değiştirirseniz, İşitme Sağlığı Uzmanınız uzun süre beklemenize gerek olmadan değiştirebilir. Boyut ve işlevsellik arasında seçim yapmak durumunda kalacağınız günler bitti – Insio ile hepsine sahip olabilirsiniz!

işitme cihazı

Rahatlık için kapsamlı koruma

Signia değiştirilebilir pil kapağına ek olarak Insio işitme cihazlarını kulak kirine karşı koruma sağlayan değiştirilebilir bir mikrofon korumasına da sahiptir.

Yine işitme Sağlığı Uzmanınız birkaç dakika içinde bunları değiştirebilir, bu nedenle işitme cihazları nızın sabitlenmesi için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız.

Tüm Insio işitme cihazı istanbul standart olan receiver son teknoloji ürünü filtresi ile birlikte Signia kulak kirinin artık sorun edilmeyecek olduğunu sunarak size yeni bir huzur sağlar.