Tamamen esnektir ve kulakta neredeyse görünmez

kulak içi işitme cihazı

Tamamen esnektir ve kulakta neredeyse görünmez

Signia' nın Insio kulak içi na yapılan en son yenilikler ile işitme kaybına rağmen hayatınızı mümkün olduğunca stressiz olarak yaşaya bilmenize yardımcı olur.

zorlu dinleme durumlarında üstün anlama için nın küçük olması ve opsiyonel kontrol düğmesi ve değiştirilebilir pil kapaklarına sahiptir. Yalnızca siemens Insio nın pil kapağı kontrol düğmesi olarak kullanabilir, bu da estetik olarak daha hoş bir tasarımdır.

ITE-insio-primax-gorunmez

Entegre kontrol düğmesi ile programların, ses seviyesnin ve daha fazlasının değiştirilmesinin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır bu yüzden geleneksel kontrol düğmelerinden daha kolaydır.

pili kapağını kontrol düğmesi olarak da kullanmak konusunda fikrinizi değiştirirseniz, İşitme Sağlığı Uzmanınız uzun süre beklemenize gerek olmadan değiştirebilir. Boyut ve işlevsellik arasında seçim yapmak durumunda kalacağınız günler bitti – Insio ile hepsine sahip olabilirsiniz!

işitme cihazı

Rahatlık için kapsamlı koruma

değiştirilebilir pil kapağına ek olarak Insio işitme cihazlarını kulak kirine karşı koruma sağlayan değiştirilebilir bir mikrofon korumasına da sahiptir.

Yine işitme Sağlığı Uzmanınız birkaç dakika içinde bunları değiştirebilir, bu nedenle nızın sabitlenmesi için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız.

Tüm Insio istanbul standart olan receiver son teknoloji ürünü filtresi ile birlikte kulak kirinin artık sorun edilmeyecek olduğunu sunarak size yeni bir huzur sağlar.

Related Posts