مركز إتفال لبيع وتطبيق السماعات الطبية

Hizmet vermeye başlamış olduğu 2001 yılından bu yana birçok ilke imza atan etfal dünya da hayatımızı şekillendiren modern teknolojik gelişmeleri takip eden yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışmalarını sürdürmktedir.

مراكز بيع وتطبيق المعينات السمعية مساعدات للسمع هي مزود حلول سمعية تعمل في مجال السمعيات والسمعيات.

ماركة المانية سيمنس سيجينيا وشركة دنماركية WIDEX السمع مع من خلال متابعة جميع التطورات التكنولوجية في هذا المجال ، نقدم مجموعة واسعة من المنتجات في متجرنا للبيع بالتجزئة في اسطنبول.

Şuan, sektördeki Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olan cihazları ve uygulama merkezleri sağlık sektöründe her konuda önderliğine devam etmek için çalışmaktadır.

هدفنا

Gelişmiş ülkelerde kullanılmakta olan işitme cihazı السمع teknolojisini ülkemize taşımak; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli ve sürekli bir şekilde sağlamaktır.

في صناعة المعينات السمعية ، olan hastalarımız için daima en kaliteli ve rahat seçeneği sunmayı temel ilkesi haline getirmiş olan firmamız, Çalıştığı işitme cihazı alanında küresel bir kurumsal firma olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Ulaştığımız başarının arkasında, müşteri odaklı ve uygulamalarımızda sağlık,verimli kullanım, doğru cihazı seçme alanlanın da yaklaşımı yer alıyor.

Bünyesinde ve diğer işitme cihazı firmaları alanlarında birden fazla hizmeti birarada barındıran yapısı ile işitme cihazları tarafından tercih edilen öncü ve ilkelerine bağlı kurumsal şirket olmuştur.

رؤيتنا

Sağlık Sorunlarında İşitme Kaybı yaşayan hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimiz için vazgeçilemez.
iş ortağı olduğumuz, işitme cihazı sektöründeki diğer firmalar için de ilk akla gelen etfal işitme olarak kurumsal firma olmaktır.

مهمتنا

Müşterilerimize, işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadromuz ve satış sonrası teknik servis hizmetimizle de işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkemizdir.
işitme cihazları konusunda uzman çalışanlarımızla hızlı, ekonomik ve öncü hizmetler sağlamaktır.

  • SİEMENS İŞİTME CİHALZARI
  • SİGNİA İŞİTME CİHAZI
  • İŞİTME KAYBI
  • ODYOLOJİK TETKİKLER
  • İŞİTME CİHAZI SATIŞ VE UYGULAMALARI
  • TEKNİK SERVİS
  • PİL VE AKSESUAR SATIŞI
  • ÖZEK KULAK KALIPLARI…

المعينات السمعية Etfal

İşitme Cihazı Nasıl Alınır

işitme kaybınız var ise İşitme cihazı almak için öncelikle Kulak Burun Boğaz doktoruna gitmelisiniz. (Eğer daha önceden doktor tarafından işitme cihazı önerildi ise veya hali hazırda işitme cihazı kullanılıyor ise doğrudan işitme merkezine başvurulur.)

Doktorunuz tarafından size işitme cihazı önerildi ise tasarımına ve işitme kaybı derecesine göre cihaz seçebilirsiniz.

SGK güvencesi kapsamındaysanız, işitme cihazı bedeli üzerinden, SGK'nin verdiği katkı tutarını düşerek işitme cihazınızı etfal işitme cihazlarından alabilirsiniz. İşitme cihazı bedeline SGK tarafından katkıda bulunulması için gerekli bilgileri Sayfamızdan takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

SGK katkısı Bilgi için...