phonak logo
işitme cihazı phonak işitme cihazları
phonak marvel işitme
phonak

Paradise ile duyamayacağınız bir ses yok

İşitmek doğal olarak yaptığımız bir şey olarak görülür. İşitme yetisi, varlığımızın karmaşık bir parçasıdır ve genel sağlığımız için vazgeçilmezdir. Sesi yeniden keşfetmek için, doğanın kendisinden ilham alan bir لا توجد طريقة أفضل من الاستخدام بعد كل شيء ، لا يوجد صوت لا يمكنك سماعه مع الجنة.

phonak paradise
phonak net ses

Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma

Konuşma ön taraftan geldiğinde ve yanlardan ve arkadan gürültü geldiğinde sohbetleri anlamak bazen çaba gerektirir. Bu durum, bulunduğunuz odanın tipine, hatta o anda nasıl hissettiğinize bağlı olarak sıklıkla farklılık gösterebilir. Dinamik Gürültü Azaltma özelliğiyle, myPhonak app üzerinden, istediğiniz gürültü azaltma miktarını gerçek zamanlı olarak kişiselleştirebilirsiniz.

phonak tek tuşla telefon bağlama

Tek dokunuşta ses asistanı erişimi

Sadece kulağınıza dokunarak telefon çağrılarını yanıtladığınızı, müziği başlattığınızı veya duraklattığınızı ve ses asistanlarını etkinleştirdiğinizi hayal edin. Phonak Paradise’da bulunan bir hareket sensörü, size tüm bunları ve daha fazlasını yapmanın zahmetsiz bir yolunu sunuyor. Yerleşik mikrofon, gerçekten eller serbest aramalar yapmanızı ve ses asistanını etkinleştirmenizi sağlar.

phonak telefona bağlama

Akıllı telefona, televizyona ve daha fazlasına bağlanır

Phonak Paradise doğrudan iOS®, Android™ veya diğer Bluetooth® özellikli cihazlara bağlanır. Böylece doğrudan işitme cihazlarınıza, mükemmel kalitede ses aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca, daha kolay kullanım için, iki Bluetooth cihazına aynı anda bağlanabilir ve ikisi arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

الاتصال بالمكتب الرئيسي

العنوان: Merkez Mahallesi، Halaskargazi Caddesi No: 149
هاتف:(0212) 296 17 57
الهاتف الخلوي:(552) 202 17 57
البريد الإلكتروني: info (a) etfalisitme.com

KADIKÖY ŞUBE İLETİŞİM

Adres : Osmanağa Mahallesi, Kuşdili Caddesi No:10/A
هاتف:(0216) 773 03 02
الهاتف الخلوي: (552) 202 17 57
البريد الإلكتروني: info (a) etfalisitme.com