phonak logo
işitme cihazı phonak işitme cihazları
phonak marvel işitme
phonak

There's no sound you can't hear with Paradise

Hearing is seen as something we naturally do. Hearing is a complex part of our being and essential to our overall health. To rediscover sound, a nature-inspired There is no better way than to use After all, there's no sound you can't hear with Paradise.

phonak paradise
phonak net ses

Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma

Konuşma ön taraftan geldiğinde ve yanlardan ve arkadan gürültü geldiğinde sohbetleri anlamak bazen çaba gerektirir. Bu durum, bulunduğunuz odanın tipine, hatta o anda nasıl hissettiğinize bağlı olarak sıklıkla farklılık gösterebilir. Dinamik Gürültü Azaltma özelliğiyle, myPhonak app üzerinden, istediğiniz gürültü azaltma miktarını gerçek zamanlı olarak kişiselleştirebilirsiniz.

phonak tek tuşla telefon bağlama

Tek dokunuşta ses asistanı erişimi

Sadece kulağınıza dokunarak telefon çağrılarını yanıtladığınızı, müziği başlattığınızı veya duraklattığınızı ve ses asistanlarını etkinleştirdiğinizi hayal edin. Phonak Paradise’da bulunan bir hareket sensörü, size tüm bunları ve daha fazlasını yapmanın zahmetsiz bir yolunu sunuyor. Yerleşik mikrofon, gerçekten eller serbest aramalar yapmanızı ve ses asistanını etkinleştirmenizi sağlar.

phonak telefona bağlama

Akıllı telefona, televizyona ve daha fazlasına bağlanır

Phonak Paradise doğrudan iOS®, Android™ veya diğer Bluetooth® özellikli cihazlara bağlanır. Böylece doğrudan işitme cihazlarınıza, mükemmel kalitede ses aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca, daha kolay kullanım için, iki Bluetooth cihazına aynı anda bağlanabilir ve ikisi arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

HEAD OFFICE CONTACT

Address: Merkez Mahallesi, Halaskargazi Caddesi No:149
Telephone:(0212) 296 17 57
Mobile Phone:(552) 202 17 57
E-mail: info(a)etfalisitme.com

KADIKOY BRANCH CONTACT

Address : Osmanağa Mahallesi, Kuşdili Caddesi No:10/A
Telephone:(0216) 773 03 02
Mobile Phone: (552) 202 17 57
E-mail: info(a)etfalisitme.com