Terms of use
1. Scope
1.1. Etfal Tarafından sağlanan bu web sitesinin her türlü kullanımı (“ Kullanıcı ” veya “ Siz ”). Ltd. (“ cihazları ”) ve / veya bağlı kuruluşları (“ Etfal işitme cihazları Web Sitesi ”), bu Kullanım Koşullarına tabidir. Bu Kullanım Koşulları, zaman zaman Etfal işitme cihazları'un kendi takdirine bağlı olarak güncellenebilir ve değiştirilebilir veya örneğin, ürün ve hizmetlerin satın alınması için diğer şartlar ve koşullar ile değiştirilebilir veya değiştirilebilir. Etfal işitme cihazları Web Sitesinin devam eden veya müteakip erişiminiz veya kullanımınız, değiştirilmiş veya değiştirilmiş Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılır. Etfal işitme cihazları Web Sitesine giriş veya kullanımında, bu Kullanım Koşulları o sırada geçerli haliyle kabul edilir. Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen Etfal işitme cihazları Web Sitesini kullanmayın.

1.2. Etfal işitme cihazları Web Sitesinde size sunulan bilgilerin yanlış veya eksik olması durumunda Etfal işitme cihazları sorumlu değildir. Etfal işitme cihazları Web Sitesinin içeriği sadece genel bilgilendirme amaçlıdır ve Etfal işitme cihazları Web Sitesinin içeriğinin eksiksizliği, doğruluğu ve para birimi ile ilgili ek doğrulama olmaksızın karar vermenin temeli olarak kullanılmamalı veya kullanılmamalıdır. Etfal işitme cihazları, Etfal işitme cihazları Web Sitesindeki içeriği, ürün, hizmet veya diğer ürünlerde değişiklik veya iyileştirmeler yapmak da dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, size bildirimde bulunmadan, değiştirme hakkını (ancak yükümlülüğü değil) her zaman saklı tutar.

2. Services
2.1. Bu Etfal işitme cihazları Web Sitesi, görüntülemek veya indirmek için özel bilgi ve yazılımların yanı sıra ilgili belgeler içerir.

2.2. Etfal işitme cihazları, Etfal işitme cihazları Web Sitesinin faaliyetini herhangi bir zamanda kısmen veya tamamen durdurabilir. İnternetin ve bilgisayar sistemlerinin doğası gereği Etfal işitme cihazları, Etfal işitme cihazları Web Sitesinin sürekli kullanılabilirliği konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

3. Registration, Password
3.1. Etfal işitme cihazları Web Sitesinin bazı sayfaları şifre korumalı olabilir. Güvenlik ve güvenlikle ilgili olarak, sadece kayıtlı Kullanıcılar söz konusu sayfalara erişebilir. Etfal işitme cihazları, herhangi bir Kullanıcıya kaydı reddetme hakkını saklı tutar. Etfal işitme cihazları ayrıca, daha önce serbestçe erişilebilen ve tescile konu olan Etfal işitme cihazları Web Sitesinin belirli sayfalarına erişim hakkı belirleme hakkını saklı tutar. Etfal işitme cihazları, herhangi bir zamanda ve sebep göstermeksizin, bir Kullanıcı'yı, Kullanıcı Bilgilerini (aşağıda tanımlandığı gibi) bloke ederek şifre korumalı alana erişim hakkını reddetme hakkına sahiptir.

used incorrect data for registration purposes;
Violated these Terms of Use or neglected its duty of care with respect to User Data; or
Etfal işitme cihazları Web Sitesine erişim veya kullanımındaki geçerli yasaları ihlal etmiştir.
3.2. Kayıt sırasında Kullanıcı, doğru bilgi vermeli ve bu bilgilerin zamanla değiştiği yerlerde, bu tür bilgileri gereksiz gecikme olmaksızın güncellemelidir. Kullanıcı, Etfal işitme cihazları'a temin ettiği e-posta adresinin her zaman güncel olmasını ve Kullanıcının irtibat kurulabileceği bir adres olmasını sağlamalıdır.

3.3. Kayıt üzerine Kullanıcıya bir Kullanıcı Kimliği ve bir şifre (“ Kullanıcı Verileri ”) içeren bir erişim kodu verilecektir . İlk kullanımda Kullanıcı, Etfal işitme cihazları'tan alınan şifreyi, sadece Kullanıcı tarafından bilinen bir şifreye derhal değiştirecektir. Kullanıcı Verileri, Kullanıcının verilerini görüntülemesine veya değiştirmesine ya da uygun olduğunda, veri işlemeye onayını geri çekmesine izin verir.

3.4. Kullanıcı, Kullanıcı Verilerinin üçüncü şahıslar tarafından erişilebilir olmamasını ve Kullanıcı Verileri kapsamında gerçekleştirilen tüm işlemler ve diğer faaliyetlerden sorumlu olmasını sağlayacaktır. Her çevrimiçi oturumun sonunda, Kullanıcı şifre korumalı Etfal işitme cihazları Web Sitelerinden çıkış yapacaktır. Kullanıcı, üçüncü şahısların Kullanıcı Verilerini kötüye kullandığını fark ederse, Kullanıcı yazılı olarak gereksiz gecikme olmaksızın Etfal işitme cihazları'u haberdar edecektir (bu amaçlar için bir e-posta yeterli olacaktır).

3.5. Paragraf 3.4 uyarınca bildirimin alınmasından sonra, Etfal işitme cihazları bu Kullanıcı Verileri altında parola korumalı alana erişimi reddeder. Kullanıcı tarafından erişim, sadece, Kullanıcının başvurusu üzerine, yeni Kullanıcı Verilerinin kaydedilmesi veya yeniden kaydedilmesi için, Etfal işitme cihazları'a tekrar başvurulacaktır.

3.6. The user may at any time request written termination of its registration (an email will suffice for these purposes), provided that such an agreement does not prevent the proper conduct of contractual relations. In such a case, Etfal hearing aids will remove all User Data and other registered personal identification information of the User as soon as this data is no longer needed.

4. Right to Use Information, Software and Documentation
4.1. The use of any information, software and documentation provided on or through the Etfal hearing aids Website is subject to these Terms of Use and is subject to any license terms previously agreed with Etfal hearing aids. Separately agreed license terms, where applicable, eg software downloads, will govern these Terms of Use.

4.2. Etfal işitme cihazları, Kullanıcıya, alt lisansı alınamayan, iadesi mümkün olmayan, münhasır olmayan ve devredilemez bir lisansı, Kullanıcıya sunulan bilgileri, yazılımı ve belgelerini, anlaşmaya varıldığı sürece, Etfal işitme cihazları Web Sitesinde veya aracılığıyla kullanmak, ya da Etfal işitme cihazları'un amaçlarının aynısını mümkün kılma amacına yönelik bir anlaşma olmaması durumunda.

4.3. Yazılım, nesne kodunda ücretsiz olarak sağlanacaktır. Kaynak kodun mevcut olması için bir hak olmayacaktır. Bu, açık kaynak kodlu yazılımlarla ilgili kaynak kodu için geçerli değildir; bu lisans koşulları, açık kaynak kodlu yazılımın aktarımı söz konusu olduğunda Kullanım Koşulları'na göre önceliklidir ve hangi koşulların kaynak kodun kullanılabilir olmasını gerektirir. Böyle bir durumda Etfal işitme cihazları, masrafların ödenmesi karşılığında kaynak kodu hazır bulundurur.

4.4. Information, software and documentation may not be distributed, rented or otherwise made available by the User to any third party at any time. The User shall not alter the software or documentation, or reverse or reverse engineer any part of the software or software, except where such actions are permitted by mandatory law. The User may make a backup copy of the software as necessary to secure further use in accordance with these Terms of Use.

4.5. The information, software and documents available on the Etfal hearing aids Website are protected by copyright laws and international copyright agreements and other laws and agreements related to intellectual property. The User shall comply with such laws and, in particular, shall not alter, obscure or remove any alphanumeric codes, marks or copyright notices neither from the information nor from the software or documents or copies thereof.

4.6. Etfal işitme cihazları ve Kullanıcı arasında, Etfal işitme cihazları Web Sitesindeki tüm içerik Etfal işitme cihazları'un münhasır mülküdür. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilenden başka herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır ve zaman zaman Etfal işitme cihazları Web Sitesinde belirtilebilecek ek kısıtlamalara uymayı kabul edersiniz. Etfal işitme cihazları, Etfal işitme cihazları Web Sitesindeki içeriğin kullanımınızın üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeyeceğini garanti veya beyan etmez.

5. Intellectual Property
5.1. Bu Kullanım Koşullarının 4. paragrafında yer alan hükümlere bakılmaksızın, Etfal işitme cihazları Web Sitesinin bilgi, marka isimleri ve diğer içerikleri değiştirilmeksizin kopyalanamaz, çoğaltılamaz, satılamaz, kiralanamaz, kullanılamaz, tamamlanamaz veya başka bir şekilde kullanılmayabilir. Etfal işitme cihazları'un yazılı izni.

5.2. Other than the usage rights and other rights expressly stated in this document, no other rights are granted to the User or any obligation is implied that requires the granting of other rights. All patent rights and licenses are expressly excluded.

5.3. Etfal hearing aids may use any ideas or suggestions stored by a User on the Etfal hearing aids Website for the development, development and sale of its products, without charge.

6. User Duties
6.1. While accessing or using the Etfal hearing aids Website, the User shall not:

harming other persons, especially minors, or violating their personal rights;
Violating public morals in the way it is used;
infringe any intellectual property or any proprietary right;
Install a virus such as Trojan Horse or any program that can damage any data;
Özellikle, bu tür köprüler veya içeriklerin gizlilik yükümlülüklerini ihlal ettiği veya yasa dışı olduğu durumlarda, Kullanıcı'nın sahip olmadığı köprüleri veya içerikleri iletme, saklama veya yükleme; veya
Distributing advertisements or unsolicited emails (so-called "spam") or false alerts of viruses, defects or similar materials, and the User shall not participate in or solicit any lottery, snowball system, chain letter, pyramid game or similar activity. .
6.2. Etfal hearing aids may at any time deny access to the Etfal hearing aids Website, especially if the User breaches any of its obligations under these Terms of Use.

6.3. You agree to indemnify, hold and hold harmless Etfal hearing aids and its affiliates and their officers, directors, employees, contractors, agents, licensors, service providers, subcontractors and suppliers, from any loss, liability, expense, loss or damage of any kind. Expenses, including reasonable legal fees and court costs, arising out of or arising out of your use of the Etfal hearing aids Website and/or your breach of these Terms of Use. You agree to be liable for all losses, debts, expenses, damages and costs, including reasonable legal fees and court costs, if the Etfal hearing aids Website or systems that transmit the Etfal hearing aids Website to you or others are technically disrupted. , resulting from or arising from this deterioration. Etfal hearing aids reserves the right at its own expense.

7. Bridges
Etfal işitme cihazları İnternet Sitesi üçüncü şahısların web sayfalarına köprüler içerebilir. Etfal işitme cihazları'un bu tür web sayfalarının içeriği ile ilgili hiçbir sorumluluğu yoktur ve bu tür web sayfalarında yer alan bilgileri kontrol etmediği için, söz konusu web sayfalarında veya içeriklerinde yer almamaktadır. bunun üzerine. Bu tür web sayfalarının kullanımı, Kullanıcı'nın tek riskidir.

8. DISCLAIMER
Etfal işitme cihazları WEB SAYFASI KULLANIMI KENDİ RİSKİ VE SİZ, TÜM BİLGİLER SİZE GÖNDER VEYA GÜVENLİ OLMAYABİLİR Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNİN KULLANMANIZLA SIRASINDA ALMAK VE İZİNSİZ TARAFLARIN ile durdurulan KABUL EDİYORSUNUZ. Etfal işitme cihazları WEB SİTESİ VE “MEVCUT” “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMAKTADIR. Kısıtlayabilir veya Etfal işitme cihazları WEB SİTE VEYA HERHANGİ BİR ZAMANDA HERHANGİ ÖZELLİK veya bir kısmının ERİŞİMİNİZİ sonlandırma hakkımızı saklı tutuyoruz. YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, Etfal işitme cihazları AÇIKÇA DAHİL ANCAK BİR AMACA YETERLİ KALİTE, TİCARİ VE / VEYA UYGUNLUK HERHANGİ BİR ÖRTÜLÜ ŞARTLARI SINIRLI DEĞİLDİR HERHANGİ BİR TÜM GARANTİLERİ; Etfal işitme cihazları İNTERNET SİTESİNDE MALZEMELER OLMAYAN ihlalinde bulunduklarına HERHANGİ GARANTİ; BİR PERFORMANS DERSİNDEN VEYA DAHİL OLDUĞU DERSLERDEN KABUL EDİLEN ŞARTLAR; VE / VEYA Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNE ERİŞİM EDİLEN HERHANGİ BİR GARANTİ, Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNİN GÜVENLİ OLACAĞINI, Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNİN VEYA SUNULAN SUNUCUSUNUN VİRÜS BEDEN OLACAĞINI VEYA BİLGİ OLACAĞINI VEYA BU BİLGİLERİN OLACAĞINI GARANTİ ETMEKTEDİR. Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDE, TAMAMLANACAK, DOĞRU, ADEQUATE, FAYDALI, GÜVENİLİR VEYA ZAMAN OLACAK. Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDEN HERHANGİ BİR MALZEMENİN İNDİRİLMESİ HALİNDE, KENDİ KENDİNİZİ VE RİSKİNİZİ YAPTIRIYORSUNUZ. BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZE VEYA HERHANGİ BİR MALZEMENİN İNDİRİLMESİNDEN SONRA VERİ KAYBINDAN HERHANGİ BİR HASAR İÇİN SORUMLU OLACAKSINIZ. Etfal işitme cihazları'DAN VEYA Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDEN ARACILIĞINIZ VEYA SÖZLÜ VEYA YAZILI HİÇBİR TAVSİYE VEYA BİLGİ, HERHANGİ BİR GARANTİ OLUŞTURMAZ. Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNİN VEYA SUNULAN SUNUCUSUNUN VİRÜS BEDAVA OLMADIĞINI VEYA Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDE BİLGİLERİN TAMAMLANACAĞINI, DOĞRU, YETERLİ, FAYDALI, GÜVENİLİR VEYA ZAMAN OLACAĞINI KABUL ETMEKTEDİR. Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDEN HERHANGİ BİR MALZEMENİN İNDİRİLMESİ HALİNDE, KENDİ KENDİNİZİ VE RİSKİNİZİ YAPTIRIYORSUNUZ. BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZE VEYA HERHANGİ BİR MALZEMENİN İNDİRİLMESİNDEN SONRA VERİ KAYBINDAN HERHANGİ BİR HASAR İÇİN SORUMLU OLACAKSINIZ. Etfal işitme cihazları'DAN VEYA Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDEN ARACILIĞINIZ VEYA SÖZLÜ VEYA YAZILI HİÇBİR TAVSİYE VEYA BİLGİ, HERHANGİ BİR GARANTİ OLUŞTURMAZ. Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNİN VEYA SUNULAN SUNUCUSUNUN VİRÜS BEDAVA OLMADIĞINI VEYA Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDE BİLGİLERİN TAMAMLANACAĞINI, DOĞRU, YETERLİ, FAYDALI, GÜVENİLİR VEYA ZAMAN OLACAĞINI KABUL ETMEKTEDİR. Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDEN HERHANGİ BİR MALZEMENİN İNDİRİLMESİ HALİNDE, KENDİ KENDİNİZİ VE RİSKİNİZİ YAPTIRIYORSUNUZ. BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZE VEYA HERHANGİ BİR MALZEMENİN İNDİRİLMESİNDEN SONRA VERİ KAYBINDAN HERHANGİ BİR HASAR İÇİN SORUMLU OLACAKSINIZ. Etfal işitme cihazları'DAN VEYA Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDEN ARACILIĞINIZ VEYA SÖZLÜ VEYA YAZILI HİÇBİR TAVSİYE VEYA BİLGİ, HERHANGİ BİR GARANTİ OLUŞTURMAZ. KENDİSİNİZE KARŞILAŞTIRMA VE RİSKLERİNİZDE YAPIYORUZ. BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZE VEYA HERHANGİ BİR MALZEMENİN İNDİRİLMESİNDEN SONRA VERİ KAYBINDAN HERHANGİ BİR HASAR İÇİN SORUMLU OLACAKSINIZ. Etfal işitme cihazları'DAN VEYA Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDEN ARACILIĞINIZ VEYA SÖZLÜ VEYA YAZILI HİÇBİR TAVSİYE VEYA BİLGİ, HERHANGİ BİR GARANTİ OLUŞTURMAZ. KENDİSİNİZE KARŞILAŞTIRMA VE RİSKLERİNİZDE YAPIYORUZ. BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZE VEYA HERHANGİ BİR MALZEMENİN İNDİRİLMESİNDEN SONRA VERİ KAYBINDAN HERHANGİ BİR HASAR İÇİN SORUMLU OLACAKSINIZ. Etfal işitme cihazları'DAN VEYA Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNDEN ARACILIĞINIZ VEYA SÖZLÜ VEYA YAZILI HİÇBİR TAVSİYE VEYA BİLGİ, HERHANGİ BİR GARANTİ OLUŞTURMAZ.

9. LIMITATION OF LIABILITY
UYGULANABİLİR YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, SİVANTOS WEB SİTESİNDEN VEYA HERHANGİ BİR KULLANIMDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR TÜRÜN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL, ÜZERİNDEN VEYA DOLAYLI ZARARLARDAN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, SORUMLU OLMAYACAKTIR. VEYA HERHANGİ BİR SİTE VEYA BAĞLANTILI KAYNAK Etfal işitme cihazları WEB SİTESİ, BELİRTİLEN VEYA Etfal işitme cihazları WEB SİTESİ ÜZERİNDEN eRİŞİLEN VEYA İÇİN SINIRLAMA OLMAKSIZIN KULLANIM VEYA KARŞIDAN VEYA DAHİL HERHANGİ MALZEMELER, BİLGİLER, ÜRÜNLER VE HİZMET, ERİŞİMİNİZDEN, İÇİN , Etfal işitme cihazları AÇIKÇA SÖZ KONUSU HASAR OLASILIĞI OLSA DAHİ HERHANGİ BİR KAR KAYBI, İŞ KESİNTİSİ, KAYBEDİLEN TASARRUF VEYA VEYA TÜZEL KAYBI,. SORUMLULUK BU TUTULMASI VE FERAGAT SÖZLEŞME, GARANTİ, TAZMİNAT VEYA BAŞKA BİR YASAL teorilerine bağlı, TÜM DAVA NEDENLERİ İÇİN GEÇERLİ OLUR. ÖZELLİKLE BEYAN VE Etfal işitme cihazları Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNİN HERHANGİ BİR KULLANICI HERHANGİ iftira, saldırgan veya yasa dışı DAVRANIŞ SORUMLU DEĞİLDİR KABUL ETMİŞ. Etfal işitme cihazları İLE Yukarıdaki istemlerin herhangi VEYA HERHANGİ ANLAŞMAZLIĞI İÇİN YEGANE TELAFİ Etfal işitme cihazları WEB SİTESİNİN kullanmaya son verebilir IS VE (EYLEM herhangi Neden DOĞAN VEYA BİR İÇİNDE başlamalıdır Etfal işitme cihazları WEB SİTE İLE İLGİLİ OLDUĞUNU 1 KABUL EYLEM EYLEMLERİNİN NEDENİ YA DA YABANCI MADDENİN NEDEN OLDUĞUNDAN SONRA YANGIN YETKİLİDİR.

Nothing in these Terms of Use limits or is limited to our liability for death or personal injury caused by our negligence, or our fraud or fraudulent declaration, or any other liability that may or may not be limited by applicable law.

Different limitations and liability for liability arising as a result of our supplying you with any goods are excluded. The terms and conditions governing such supply will be specified separately in the relevant section of the Etfal hearing aids Website and will apply over these Terms of Use.

10. Compliance with Export Control Regulation
10.1. Kullanıcı, Etfal işitme cihazları tarafından sağlanan bilgileri, yazılımı ve / veya belgeleri üçüncü bir tarafa aktarırsa, Kullanıcı yürürlükteki tüm ulusal ve uluslararası (yeniden) ihracat kontrol düzenlemelerine uymak zorundadır. Böyle bir devir durumunda, Kullanıcı, Federal Almanya Cumhuriyeti, Avrupa Birliği, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur Cumhuriyeti ve / veya Birleşmiş Milletler'in (yeniden) ihracat kontrol düzenlemelerine uymak zorundadır. .

10.2. Before any such transfer is made to any third party, the User shall specifically check and guarantee appropriate measures such as:

There will be no violation of any embargo imposed by the Federal Republic of Germany, the European Union, the United States of America, the Republic of Singapore, the United Nations and/or any other applicable national or international. ) Considering export control regulations, as well as the limitations of internal affairs and prohibitions of bypassing these embargoes, through such transfer or the provision of other economic resources in connection with the information, software and documentation provided by Etfal hearing aids;
Such information, software and documentation provided by Etfal hearing aids are not intended for use in connection with weapons, nuclear technology or weapons, unless such use is prohibited or authorized; and
The regulations of all applicable Notified Party Lists are considered with respect to transactions with the entities, individuals and entities listed here, including the European Union and the United States.
10.3. Yetkili makamların veya Etfal işitme cihazları'un ihracat kontrol kontrolleri yapabilmeleri için gerekli olması halinde, Kullanıcı, Etfal işitme cihazları'un talebi üzerine, son kullanıcı, belirli bir varış yeri ve belirli bir kullanım amacı ile bilgi, yazılım ve dokümantasyon ile ilgili tüm bilgileri derhal Etfal işitme cihazları'a sağlayacaktır. Etfal işitme cihazları tarafından sağlanan ve mevcut ihracat kontrol kısıtlamaları.

10.4. Kullanıcı, Kullanıcı tarafından ihracat kontrol düzenlemelerine uyulmamasından kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir talep, işlem, işlem, para, zarar, maliyet ve zararlardan zarar görmeden Etfal işitme cihazları'u tazmin eder ve elinde tutar ve Kullanıcı Etfal işitme cihazları'u tazmin edecektir. Bu tür bir uygunsuzluk, Kullanıcı'nın kusurundan kaynaklanmadığı sürece, bunlardan kaynaklanan tüm kayıp ve harcamalar. Bu hüküm ispat yükünde bir değişiklik anlamına gelmez.

10.5. Etfal işitme cihazları'un bir sözleşmeyi yerine getirme yükümlülüğü, ulusal ve uluslararası dış ticaret ve gümrük gerekliliklerinden veya herhangi bir ambargo veya diğer yaptırımlardan kaynaklanan herhangi bir engelle yerine getirilmesinin önlenmesi şartına tabidir.

11. Data Privacy Protection
During the collection, use and processing of User's personally identifiable data, Etfal hearing aids will comply with applicable laws in accordance with data privacy protection and the Etfal hearing aids Website Data Protection Privacy Policy available on the Etfal hearing aids Website.

12. Supplementary Agreements, Competent Court, Applicable Law
12.1. These Terms of Use will be governed by and all disputes relating to or relating to these Terms of Use or their subject matter will be resolved in accordance with Singaporean law to the exclusion of conflict of laws rules. The application of the United Nations Convention on Contracts for the International Sale of Goods of 11 April 1980 is excluded.

12.2. None of these Terms of Use may be enforced under the Singapore Contracts (Third Party Rights) (Cap 53B) Act by a person who is not a party to these Terms of Use.

12.3. You have irrevocably consented to the non-exclusive jurisdiction of the courts of Singapore. Etfal hearing aids reserves the right to sue in the courts of your country of residence, if it deems fit. We know that you can access the Etfal hearing aids Website from other parts of the world and we cannot prevent this access. If any material on the Etfal hearing aids Web Site is against the laws of the place where you entered the Etfal hearing aids Web Site, we kindly request you not to use the Etfal hearing aids Web Site.

12.4. Separate pages of Etfal hearing aids Website Etfal hearing aids Pte. It is operated and managed by Ltd. and/or its affiliates. The pages comply with the laws applicable in the country where the responsible company has its place of business. Etfal hearing aids make no representations that the information, software and/or documents on the Etfal hearing aids Website are suitable or available for viewing or downloading in locations outside of this country. If users access the Etfal hearing aids Website from outside this country, they are solely responsible for complying with all applicable local laws. Access to Etfal hearing aids Website information, software and/or documentation is prohibited from countries where such content is illegal. In this case and when the User wants to do business with Etfal hearing aids,

12.5. Etfal işitme cihazları'un bu Kullanım Şartlarının herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmemesi veya yürürlüğe koymaması, bu haktan veya hükümden feragat ettiği anlamına gelmez. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün, bir yetkili mahkeme tarafından geçersiz sayılması halinde, mahkemenin, hükmün hükümlerinde yansıtıldığı gibi, tarafların niyetlerini etkilemek için çaba göstermesi ve bu Şartların diğer hükümlerinin uygulanması konusunda hemfikir olursunuz. Kullanım tam güçte ve etkide kalır.