Çocuk ve Gençler için işitme cihazları ve aksesuarlar

etfal-işitme cihazları

İşitme kaybı olan bir çocuğun ebeveynleri için işitmenin kulaklarda değil, beyin de gerçekleştiğini bilmek önemlidir. Kulaklar sesin beyin’e ulaşmasına yardım eder ve dolayısıyla “beyin’e giden geçitler” olarak kabul edilebilirler. İşitme cihazları beyin’e giden geçitleri açmaya yönelik bütüncül yaklaşımı her yaştan çocuğun ihtiyacını karşılayabilecek, kullanımı kolay, yüksek performanslı işitme çözümlerini kapsar.

cocuklar-icin-isitme-cihaziÇocuklar için işitme cihazları ve aksesuarlar

Çocuğunuz için en iyisini istersiniz; Yirmi yılı aşkın süredir Etfal işitme cihazları olarak işitme kaybı olan çocukların ihtiyaçlarını anlamaya çalıştık ve bu belirli dinleme ihtiyaçlarını karşılayan gerçekten yenilikçi ve sezgisel çözümler geliştirmemize olanak tanıdı. Arayın Çocuğunuza en uygun işitme cihazını birlikte karar verelim.

Gençler için işitme cihazları

Gençliğe adım atan çocuğunuz fiziksel olarak büyürken sosyal etkileşimleri ve iletişim ihtiyaçları da artar. İster kalabalıkta kaybolmak, ister öne çıkıp bir açıklama yapmak istiyor olsunlar, gençler etfal işitme cihazları çözümleri sayesinde iletişim açısından her zorluğun üstesinden bağımsız ve havalı bir şekilde gelmek için ihtiyaçlarını karşılayabilir.