Kulak arkası (BTE) işitme cihazları

işitme cihazları

kulak arkası işitme cihazı

İşitme cihazlarının farklı bileşenleri ve RIC türü vardır. Şimdi, genel olarak kulak arkası işitme cihazlarına bir göz atalım. Ileri derece işitme kaybı ve dar kulak kanalları olan hastamız için kulak arkası (BTE) işitme cihazları en uygun çözümdür.

Kulak arkası işitme cihazları, adından da anlaşıldığı gibi göze çarpmaz ve rahattır: Kulağın arkasında oturan BTE işitme cihazlarının, farklı performans seviyeleri ve birçok farklı renk ve deseni mevcuttur.

Kulak arkası (BTE) işitme cihazları

Tüm işitme kaybı seviyeleri için uygundur. Minyatür BTE’lerden daha büyük SüperGüç cihazlara kadar çeşitli stilleri bulunur. BTE cihazlar daha büyük olabildiği için, diğer küçük işitme cihazı türlerine uymayan teknoloji ve özelliklerine de sahiptirler.

Yeni Motion işitme cihazlarımız, en gelişmiş teknolojileri, çeşitli seçenekler ve kontrol edilmesi kolay kullanıcı arayüzü ile sorunsuz çalışması ve benzersiz dinleme kolaylığı sunuyor.

İşitme cihazının içinde yer alan tüm elektronik parçalar kulak arkanıza yerleştiren kabinin içindedir.

işitme cihazı alırken dikkat etmek
işitme cihazı alırken dikkat etmek

Kulak arkası işitme cihazı Fiyatları

Kulak arkası işitme cihazları kişiye özel kulak kalıpları ile kullanılırlar. Kulak kalıbı, dış kulak ve dış kulak yoluna yerleştirilir; işitme cihazı kulak kepçesinin arkasında yer alır.

Daha fazla kontrol, güç ve kazanç imkanı sunan işitme cihazlarıdır. Pediatrik hasta grubunda (bebek ve çocuklarda) mutlaka Kulak Arkası (BTE) işitme cihazları kullanılmalıdır. Hafif ’ten Çok İleri derece işitme kayıplarına kadar uygulanabilirler.

Dijital İşitme Cihazı

işitme cihazları (RIE, RIC, mini-BTE, vb.): işitme cihazları açık uygulama imkanı sağladığı için, özellikle kalın sesleri normal veya normale yakın işiten; ince sesleri zor işiten hasta grubu için idealdir. Hafif ve ergonomik tasarlanmışlardır, kullanımları kolaydır. kulakları tıkamaz, ses kalitesi daha doğal hissedilir. Günümüzde akıllı tasarımlarla küçültülmüş ve neredeyse görünmez tasarlanmaktadırlar. Çeşitli güç seçeneklerine sahiptir ve Hafif ’ten İleri derece işitme kayıplarına kadar uygundur.