En iyi işitme cihazı

etfal-isitme-cihazlari-signia-widex

işitme cihazları sektörü çok çeşitli olabilir . Pek çok farklı marka , model ve özellik var, birçoğu hangi işitme cihazı nın işitme kaybı olan için en iyi olabileceğini merak ediyor. Umutsuzluğa kapılmayın! Etfal işitme cihazları merkezi olarak, mükemmel işitme cihazını bulma arayışınızda anlamlı rehberlik sağlamaya yardımcı olmak için yanınızda !

Signia NX

Siemens Signia Nx İşitme Cihazı mükemmel özellikleri ile sizleri bekliyor. Sigina ( Siemens ) işitme sektörüne yön veren yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Signia yeni ürün modeli olan Nx ile birlikte bir çok yeni çep telefonu yazılımını ve işitme cihazı üzerinde kullanıcıya yaşamında kolaylıklar sağlayacak bir çok yeniliğe imza attı.

Own Voice Processing Sayesinde Mükemmel Sesler!

İşitme kaybı doğal işitme deneyiminizi kısıtlar. Şimdi işitme yeteneğinizi olağanüstü yüksek bir seviyeye çıkarabilir ve kendi ses işlemeniz le yeni Signia işitme cihazlarındaki Own Voice Processing (OVP ™) sayesinde doğanın kendi sesini bile koruyabilirsiniz.

Widex Evoke

Widex Evoke, makine öğrenme teknolojisini kullanması nedeniyle listeyi yaptı . Evoke, gerçek dinleme ortamlarında A / B karşılaştırmaları yapmanıza izin vererek tercihlerinizi öğrenebilir . Ses A veya Ses B’yi tercih ediyorsanız Evoke uygulamasına bildirin ve geri bildiriminiz Evoke işitme cihazlarının sesini kişiselleştirmek için kullanılır. Bu , çeşitli dinleme ortamlarında gelişmiş ses kalitesi ve daha fazla dinleme konforu sağlar.

Ayrıca Evoke, çeşitli zorlu dinleme ortamlarına otomatik olarak uyum sağlayabilir ve gürültülü dinleme durumlarında konuşma netliğini artırmak için iki farklı sıkıştırma stratejisi uygulayabilir.

etfal-isitme-cihazlari-signia-widex
etfal-isitme-cihazlari-signia-widex

Odyologlar hangi işitme cihazlarını tercih ediyor?

 • En iyi ses kalitesi
 • En iyi pil ömrü
 • Para için en iyi değer
 • En iyi güvenilirlik
 • En iyi bağlantı
 • En iyi şarj edilebilirlik
 • En iyi estetik
 • En iyi uyum kolaylığı
 • En iyi kullanım kolaylığı
 • En iyi ürün desteği

işitme cihazı satın alırken nelere dikkat etmek gerekir

işitme cihazı satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine ilişkin notları İşitme uzmanınızın seçenekleri anlamanıza yardımcı olması gerektiğini unutmayın:

 1. İşitme kaybı şiddetiniz – Yeterli amplifikasyon sağlayabilen bir işitme cihazına ihtiyacınız vardır. Ciddi veya derin işitme kaybınız varsa, daha yüksek ses seviyeleri üretebilecek bir cihaza ihtiyacınız olacaktır.
 2. Gürültüde konuşmayı duyabilme yeteneğiniz – Gürültü testinde konuşma her işitme değerlendirmesinde yapılmalıdır. Amplifikasyon ile testte iyi performans gösterirseniz, işitme cihazlarının gürültülü ortamlarda size yardımcı olması muhtemeldir.
 3. Marka erişilebilirliği – Bölgenizde bazı markalara erişilemeyebilir. Bu seçeneklerinizi sınırlandırabilir.
 4. Önemli özellikler – İşitme uzmanınız dinleme ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi öğrenmeli ve size en fazla memnuniyet ve fayda sağlayacak işitme cihazı özellikleri önermelidir.
 5. Yaşam tarzınız – Daha gelişmiş işitme cihazları, en aktif yaşam tarzlarına sahip olanların ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Kendinizi daha karmaşık dinleme ortamlarında bulursanız daha yüksek teknoloji satın almayı düşünmelisiniz.
 6. En iyi uygulamalar – İşitme cihazı sağlayıcınız en iyi uygulamaları takip ediyor mu? Eğer alamıyorsanız gerçek kulak ölçümü testi , muhtemelen onlar üst-of-the-line olsa bile, İşitme cihazının en out almazsınız!

Mevcut işitme cihazı özelliklerini anlamak mı istiyorsunuz? 

En iyi işitme cihazı” yazısında bir düşünce

 1. Etfal diyor ki:

  Etfal işitme cihazları işitme cihazları markaları

  İşitme cihazlarının tere ve neme dayanıklı olması, uzun ömürlü olmalarını sağlar ve işitme cihazınız da başka bir önemli etkendir. Bu işitme cihazları cildinizle doğrudan temas halinde olacağı için tere dayanıklı olması önemlidir.

  Bunun için tere ve neme dayanıklı olan, kir tutmayan hem içten hem de dıştan nano kaplamalı işitme cihazlarını seçebilirsiniz. 

  işitme cihaz kullanırken ıslık (ötme ya da feedback) sesinin oluşmaması için, ıslık sesi bastırma özelliği olan işitme cihazlarını seçmelisiniz.

Yorumlar kapatılmıştır.