Doğrudan aktarım ile birlikte en doğal ses kalitesi

Signia-Nx-kendi-dogal-sesiniz
[vc_row fullwidth=”yes” css=”.vc_custom_1535282795167{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”1546″ img_size=”full”][vc_column_text]

İster kalabalık bir yerde olun, ister  torunlarınızla bahçede oyun oynayın, ister kuşları dinleyerek balkonda oturun; Signia Motion ™ 13P işitme kaybınız ne kadar şiddetli olursa olsun, en doğal ses deneyiminden keyif almanızı sağlar.

Kendi sesinizi en doğal haliyle duyun.

OVP ™ (Own Voice Processing) ve Sound  Clarity (Ses Netliği) sayesinde her koşulda sesleri en doğal haliyle duymanın keyfini sürün.

Konuşma kalitesiyle Motion 13P, gelişmiş gürültü bastırma teknolojileri sayesinde tüm durumlarda konuşulanları net bir şekilde duymanızı sağlar. Böylelikle ailenizle, sevdiklerinizle rahatça sohbet edebilir ve çok gürültülü ortamlarda bile hayatın akışında kalabilirsiniz.

Eş zamanlı aktarım ile telefon görüşmelerinin, müzik dinlemenin ve televizyon izlemenin keyfini çıkartın.

Motion 13P’nin gücü bu kadar ile sınırlı değil. Tüm bu güçlü özelliklerinin yanı sıra telefon aramaları, müzik ve televizyon gibi çeşitli ses kaynaklarını doğrudan işitme cihazlarınıza aktarmanızı sağlar. Akıllı telefon ile bir tuşa basarak çağrılarınızı cevaplayabilir, yüksek kaliteli stereo müzik akışı yapabilir ve sevdiğiniz TV şovunu veya filmi izlerken ses düzeyini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Signia’nın myControl Uygulaması ™ akıllı telefonlarınız aracılığı ile  Motion 13P işitme cihazınızın ayarlarını uzaktan değiştirmenize olanak sağlar.  Ayrıca, Signia’nın myHearing Uygulaması yeni işitme cihazlarınıza mümkün olduğunca kısa sürede alışmanıza yardımcı olur. Özel dinleme alıştırmalarını takip edebilir, kullanım kılavuzuna başvurabilir ve hareket halindeyken işitme uzmanınıza bağlanabilirsiniz.

Lütfen dikkat: Özellikler işitme cihazının kişisel ayarlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşitme sağlığı uzmanınız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]