phonak logo
Ürünleri incele
signia siemens istanbul
Ürünleri incele
widex işitme cihazları
Ürünleri incele

KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN İŞİTME CİHAZI

işitme cihazı ‘nda işitme kaybı özel geliştirilmiş işitme cihazları 2020 fiyatları 2021 işitme cihazı fiyatları ile yaşam kalitesi ölçekleri, uygulama merkezimiz başarısıyla hasta memnuniyeti arasındaki farkın ortadan kalkmasını sağlamakta ve daha kaliteli bir yaşam sürdürmelerine imkân sağlamayı hedeflemektedir.

SAĞLIKLI ve UYGUN İŞİTME CİHAZI

işitme cihazı işitme kaybı olan kulağı tanıyıp ihtiyacını ve şeklini belirlemek gerekir. Ses ihtiyacının ses alışkanlığının, ses karakterinin ve algılamasının kişisel olduğunu bilmemiz lazım. her ortamta her kişinin sesi tanıması ve öğrendiğini kavrama şekli kişiseldir.

İŞİTME CİHAZI YENİ MODEL VE RENKLER

işitme cihazları medikal ürün’dür. işitme cihazı’nın üretimi, satışı ve satış sonrası tüm aşamaları (teknik servis vb ) belirli medikal normlarla belirtilmiş olup bu normların uygunluğu sürekli kontrol edilmektedir. Dünya genelinde işitme cihazı kullanıcıları işitme uzmanlarını dinleyerek edinilen deneyimlerden işitme cihazı modellerine göre işlem yapmaktadır.

İşitme cihazı nasıl seçilir ?

İşitme cihazı almak mı istiyorsunuz ? nasıl seçerim, işitme cihazı nasıl kullanırım, işitme cihazının kendiyle ilgili özellikler kadar, satın alacağınız işitme merkezi ve sizinle (ya da cihazı kullanacak işitme kaybı yaşayan) ilgili bazı etkenler belirleyici olacaktır. Etfal işitme cihazları herkese ve her ihtiyaca hitap edecek işitme cihazı çeşitleri vardır.

İşitme cihazı kullanıcısının dikkat etmesi gerekenler tere ve neme dayanıklı olması, uzun ömürlü olmalarını sağlar ve işitme cihazımında başka bir önemli faktörlerdir. Bu cihazlar kulak bölgesinde cildinizle doğrudan temas halinde olacağı için tere dayanıklı olması önemlidir. Siemens signia widex işitme cihazı tere ve neme dayanıklı olan, kir tutmayan hem içten hem de dıştan nano kaplamalı işitme cihazlarını seçebilirsiniz. Cihaz kullanırken ıslık (ötme ya da feedback) sesinin oluşmaması için, ıslık sesi bastırma özelliği olan işitme cihazlarını seçmelisiniz. Rüzgar sesinin işitmenize engel olmaması için rüzgar sesi azaltma özelliği olan işitme cihazlı çeşitlerini seçmelisiniz.

işitme cihazı kullancak bireyin iki kulağınızda işitme kaybı varsa ve sesin ne yönden geldiğini, kalabalık ortamda gürültüdeki konuşmaları daha iyi anlamak istiyorsanız, işitme cihazı nı iki kulağınızda da  kullanmalısınız. Yeni teknoloji olarak gelişen işitme cihazları televizyon ve cep telefonu gibi aygıtların sesini doğrudan kulaklarınızda duymak için ise, kablosuz aksesuarlara uyum sağlayan işitme cihazlarını seçmelisiniz.