WIDEX’DEN YENİ İŞİTME CİHAZLARI

Widex işitme cihazı ürün portfolyosu tüm işitme kayıpları için varolan işitme cihazlarını kapsar. Sizinde işitme cihazı ihtiyacınızı karşılayalım ve ürün ve çözümlerimiz size nasıl yardımcı olur birlikte keşfedelim.
 

WIDEX MOMENT ™ BU SES HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR

Şimdiye kadar harika bir işitme cihazı bile her zaman bir widex işitme cihazı gibi ses çıkarmamıştır.
Yenilik niteliğindeki WIDEX MOMENT ™, şimdiye kadarki en saf, doğal sesi sunmak için oyunu değiştiriyor. Tipik olarak, bir işitme cihazında işlenen ses, doğrudan duyulandan daha sonra kulak zarına ulaşır. Ve bu iki “senkronize olmayan” sinyal karıştığında, yapay bir ses elde edersiniz. Ama şimdi her anı duyabilirsiniz – eskiden olduğu gibi.
WIDEX İŞİTME CİHAZI
WİDEX BEYOND™ – EN İYİLERİN DÜNYASINI SUNAR

Widex işitme cihazları zaten en iyi sesi sunmakta. Artık, çevrenize bağlı kalmanın da en iyi yollarını sunuyor. Yeni WIDEX BEYOND™ iPhone’a özel işitme cihazlarının en iyi sesine sahip. Bluetooth, DEX iletişim cihazları ve Telecoil üzerinden sunulan bağlantı imkanlarıyla, hayatın sesi hiç bu kadar güzel duyulmamıştı. Kullanıcıların şimdiden BEYOND’u benzerlerinden çok daha iyi olarak nitelemelerine çok az şaşırdık.

BAĞLANTILI İŞİTME HİÇ BU KADAR İYİ OLMAMIŞTI

WİDEX BEYOND, iPhone’ a özel üretilen işitme cihazları içinde, telefon uygulamasında bilindik “kaydırma” özelliğini kullanan tek işitme cihazıdır. Sezgisel komutlar ve farklı ekranlar arasında, hem hızlı hem de kolay erişim ve geçişler sağlar. Bu sayede, widex işitme cihazı ayarlarınızı uyarlama ve harika ses kalitesine erişim sağlar.

widex işitme cihazı
widex işitme cihazı