WIDEX EVOKE™ İşitme Cihazı

WİDEX EVOKE İŞİTME CİHAZI

WIDEX EVOKE™ işitme cihazı, işitme kaybı yaşadığınız ilk günden başlayarak daha doğal bir işitme deneyimi sunar. Yapay Öğrenme teknolojili SoundSense (Ses Algısı) ile evrimleşen işitme. İnteraktif seçenekler, dinleme deneyiminizi kolayca biçimlendirmenize yardım eder ve isterseniz tüm kontrolü size devreder.

evoke widex f2
evoke widex

WİDEX EVOKE işitme cihazı ayarlar gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gereken ideal işitmeye ulaşmanızı sağlar. Ayrıca WİDEX EVOKE işitme cihazı belirli modellerinde iPhone ile direkt bağlantı imkanı sunar.

 

 

 

 

 

 

WIDEX EVOKE™ İşitme Cihazı

WİDEX EVOKE İŞİTME CİHAZI WIDEX EVOKE™ işitme cihazı, işitme kaybı yaşadığınız ilk günden başlayarak daha doğal bir işitme deneyimi sunar. Yapay Öğrenme teknolojili SoundSense (Ses Algısı) ile evrimleşen işitme. İnteraktif seçenekler, dinleme deneyiminizi kolayca biçimlendirmenize yardım eder ve isterseniz tüm kontrolü size devreder. WİDEX EVOKE işitme cihazı ayarlar gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak

Tags: işitme cihazı / işitme cihazları / widex evoke / widex işitme cihazı