Motion Primax

motion primax signia isitme cihazi - Motion Primax

Motion Primax işitme cihazı

Doğal işitme kolaylığı yeniden tanımlanıyor.

Şık, kullanımı kolay, zahmetsiz.

Motion™ kulağınızın arkasında saklı durur ve geniş bir işitme kaybı aralığına hitap eder. Kolay kontrolleri ve ayarlamaları sayesinde kullanıcılara gün boyu memnuniyet sunar. Motion ile bulunduğunuz ortam ve koşullarda anın tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

primax situation ofis kadin ekran - Motion Primax

Kullanımı kolay, konforlu görünmezlik.

Günlük yaşamın zorluklarına karşı yeterince güçlü olan Motion IP67-standartlarına göre nem, toz ve kire karşı dayanıklıdır. İnceTube veya boynuz sayesinde size maksimum işitme deneyimi sağlar.

Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkarın.

İster açık bir ofiste, kalabalık bir mağazada isterse yoğun bir restoranda olun, ortam gürültüsünün çok fazla olduğu bu yerlerde, konuşabilmek ve karşınızdakinin sesini duyabilmek için konsantre olmak ve çaba göstermek zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda sesleri duymak için çaba harcamak oldukça yorucu olacaktır – İşitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusudur.

Motion Primax işitme cihazı

Motion, bütün bunların üstesinden gelmenizde size yardımcı olur. Gelişmiş SpeechMaster fonksiyonu, sürekli olarak ne dinlediğinizi izleyerek istenmeyen sesleri ve arka plandaki gürültüleri azaltmak için dinlediğiniz konuşmaya odaklanır. Sonuç olarak, işitme engeli bulunmayanlardan bile daha rahat duyarsınız ve daha az yorulursunuz. Tüm gün. Her ortamda.

Motion ailesi S modelinden güçlü yeni SP modeline kadar geniş bir ürün yelpazesi ile, neredeyse her işitme kaybı seviyesine uygundur. İşitme gereksinimleriniz ne olursa olsun, sizin için en uygun bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Motion Primax işitme cihazı
Motion Primax işitme cihazı

Aileyle birlikte kutlamalar Ve Motion

Kahvaltı heyecanı.

Yeğenleriniz ziyaretinize gelmiş. Kahvaltı masasının etrafında heyecanla o gün neler yapacakları hakkında konuşuyorlar. Sesleri masanın etrafında duyulurken arkada çatal ve bıçak gürültüsü dikkatinizi dağıtıyor. Motion, hiçbir şey kaçırmamanızı sağlamak için olağanüstü bir performans sergiler. Gelişmiş otomatik SpeechMaster fonksiyonu yeğenlerinizin konuşmalarını seçip üste çıkarırken aynı anda çatal bıçak gürültüsünü azaltmak üzere SoundSmoothing™ özelliğini kullanır.

Motion sayesinde, sizin için önemli olan sesleri kolaylıkla duyarsınız. İşitme yeteneğinizi kolaylıkla arttırır, düşünmeniz gereken tek şey, menüden ne yemek isteyeceğinize karar vermenizdir.

primax situation yazlik evde isitme cihazi - Motion Primax
primax situation caddede cafede sohbet - Motion Primax

Açık hava keyfi.

Bahçede oturanlar hafifçe esen rüzgarın keyfini çıkarıyorlar ve akan trafiği izliyorlar. Motion, her taraftan gelen konuşmalardan dolayı ortaya çıkan zorlukların üstesinden kolaylıkla gelir. Otomatik SpeechMaster fonksiyonu konuşmaları seçip sesi arttırırken, konuşulan her bir sözcüğü rahatlıkla duyabilmeniz için, aynı anda rüzgar gürültüsünü azaltmak ve geçen araçların seslerini bastırmak üzere gürültü azaltma ve çift kulakta eWindScreen™ özelliğini kullanır.

Motion Primax işitme cihazı ile Neşeli bir kutlama

Enerji dolu bir gala partisinde, konuşmalarınız kalabalığın gürültüsüne karışıyor; ancak Motion işini muhteşem yapıyor. Parti büyük bir balo salonuna doğru taşarken, konuşmalar sola, sağa ve merkeze yayılıyor. Motion’ın EchoShield programı, duvarlarda yankı yapan sesleri yumuşatarak, partinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

primax situation sevgi muzik tatil - Motion Primax
Motion Primax işitme cihazı

Müziğin sadakatini takdir edeceksiniz.

Motion’nın HD Müzik programı, muhteşem ses kalitesi sunarak müzik dinlemenin keyfini çıkarmanızı sağlar. İster bir konserde, evinizdeki HiFi sisteminizde sevdiğiniz müziğin keyfine varın isterse sahnede kendiniz şarkı söyleyin, HD Müzik, fantastik bir ses kalitesi ve olağanüstü müzik deneyimi sunar.

Not:

Özellikler işitme cihazının kişisel ayarlamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşitme Sağlığı Uzmanınız size öneride bulunmaktan memnun olacaktır. SGK katkı payı ile işitme cihazı

Motion primax işitme cihazı doğal işitme kolaylığı yeniden tanımlanıyor. Şık, kullanımı kolay, zahmetsiz. Motion™ kulağınızın arkasında saklı durur ve geniş bir işitme kaybı aralığına hitap eder. Kolay kontrolleri ve ayarlamaları sayesinde kullanıcılara gün boyu memnuniyet sunar. Motion ile bulunduğunuz ortam ve koşullarda anın tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Kullanımı kolay, konforlu görünmezlik. Günlük yaşamın zorluklarına karşı yeterince güçlü olan Motion

Tags: işitme cihazı / işitme cihazları / Motion Primax / siemens işitme cihazı / signia işitme cihazı