Phonak Şarj Kutusu Go™

Phonak şarj kutusu Phonak şarj kutusu phonak Charger Case Go, hareket halindeyken işitme cihazlarını şarj etmek isteyen hastalar için idealdir. Bu endüktif şarj cihazı Audéo Life için özel olarak tasarlanmıştır. Dahili bataryası ile işitme cihazlarını tek bir şarjla 3 defaya kadar tamamen şarj edebilir ve kullanımı kolaydır.

Tek kullanımlık pillerin zorluklarından kurtulun

Phonak şarj edilebilir işitme cihazları nerede olduğunuzdan veya neler yaptığınızdan bağımsız olarak yaşamınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Nihayet, çığır açan yerleşik lityum-iyon pil teknoloji sayesinde tek kullanımlık pillerin zorluğundan kurtulma şansınız var. Ayrıca Phonak olması nedeniyle daima üstün işitme performansı sağladığınızdan emin olabilirsiniz.

Çığır açan yerleşik şarj edilebilir lityum-iyon pil teknolojisi

Phonak şarj edilebilir işitme cihazları, tek bir şarjla 24 saat* işitme sağlayan özel olarak tasarlanmış yerleşik lityum-iyon şarj edilebilir pile sahip olan ilk ürünlerdir. Geleneksel şarj edilebilir pillere kıyasla %40 daha fazla güç sağlayan lityum-iyon, güvenilir olup Phonak şarj edilebilir işitme cihazlarının üstün teknolojisi ve performansını destekleme kapasitesine sahiptir. Artık Phonak şarj edilebilir işitme cihazlarınızın yeterli düzeyde şarj olduğundan ve uzun günler ve gerekirse geceler için hazır bulunduğundan emin olarak özgürlüğün ve güvenin keyfini çıkarabilirsiniz.

En hızlı şarj, en uzun süre kullanım

Phonak şarj edilebilir işitme cihazları pazardaki en hızlı şarj olan ve en dayanıklı şarj edilebilir işitme cihazlarıdır. Aslında 3 saatlik basit bir şarjla 24 saat- işitme sağlarlar. Aceleniz varsa, 6 saat boyunca tam performans sağlaması için 30 dakikalık kısa şarja güvenebilirsiniz. Ayrıca bu cihazlar pilin bitmesinden endişelenmenize gerek kalmadan nerede olursanız olup şarj imkanı sunan kolay kullanımlı akıllı şarj özelliklerine sahiptir.