Siemens Signia Pure 10 7 NX

Siemens Signia Pure 10 7 NX

KANAL SAYISI : 48
BANT SAYISI : 80
Daha iyi işitme, tamamen gizli ve basit

Doğal akış ile net bir ses
Çevredeki gürültü konuşma sırasında ekstra çaba sarf etmenize neden olur. Pure 10 bu zorluğu aşmak için ustalıkla donatılmıştır. Otomatik olarak istenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü filtreleyerek sesin geldiği kişiye odaklanır. Herhangi bir güçlük ya da endişe duymaksızın, hayatın seslerini duymaya devam edebilirsiniz.

Ultra küçük Pure 10 Nx, son derece küçük

Küçük tasarımı ve daha doğal ses dengesini ustalıkla birleştirir. Şık görünümünü net bir ses ve konuşulanları net anlama özelliği ile tamamlanmıştır. Kulak arkasında neredeyse görünmeyen, kablosuz bağlantı özelliği bulunmayan Pure 10 Nx, kullanımı kolay ve görünmeyecek kadar küçük işitme cihazı isteyen kullanıcılar için ideal bir çözümdür. Pure 10 Nx, TouchControl, TeleCare uygulamaları ve miniPocket aksesuarı ile uyumludur.

Mutlak görünmezlik

Signia’nın küçük Pure 10 cihazı Siemens Signia Pure 10 7 NX kulağınızın arkasına neredeyse görünmeyecek bir şekilde oturur. Maksimum kontrol ve konfor için akıllı telefonlarınız ile uzaktan kontrol edilebilirsiniz. Sorunsuz işitme için saf basitlik Manuel ayarlamalar için düğmeye ihtiyacınız yok. Yeni Pure 10, size mükemmel ses kalitesi için ekstra basitlik sunar.
Tüm seviyelerdeki işitme kayıpları için Pure 10 hafif,orta ve şiddetli işitme kaybı ile baş etmenizi sağlayarak size hayatın doğal sesini geri verir