Signia Xperience Pure Charge&Go X

Signia Xperience, Signia’nın devrim niteliğindeki YourSound teknolojisi teknolojiye sahip yeni platformumuz ile donanımlı. Bu yeni teknoloji akustik-hareket sensörlerini kullanarak nerede olursanız olun neyi işitmeniz gerekiyorsa tam olarak onu sağlayacak. YourSound teknolojisi sayesinde her şeyi en doğal haliyle yani; her sesi doğru ses yüksekliğinde ve geldikleri yönün farkında olarak duyabilirsiniz. Tam da doğanın amaçladığı gibi…

Signia Xperience, arkadaşlarınızla yemek yerken sohbet ortaklarınızı ve restoranın canlı arka plan müziğini net ve mükemmel bir uyum içinde size sunar.

Signia Xperience Pure Charge&Go X

Yemek sırasında arkanız dönükken bir garson size yaklaşıp bir talebiniz olup olmadığını sorduğunda da garsonun sesini net bir şekilde duyabilirsiniz. Aynı zamanda, arka plandaki restoran gürültüsü de Xperience cihazınız tarafından baskılanır, böylece, dileğiniz seslere daha iyi odaklanabilirsiniz.

Artık gürültülü ortamlarda konuştuğunuz kişiden cümlesini tekrarlamasını istemenize gerek kalmayacak.

YourSound Teknolojisi sayesinde sesleri en doğal haliyle; olması gereken ses yüksekliğinde ve geldiği yönü fark ederek duyabilirsiniz. Akustik-hareket sensörlerine sahip Xperience işitme cihazları size en doğal işitme deneyimini sunar.

 

Signia Xperience ile hem özgürce hareket edebilir hem de dilediğiniz seslere eşsiz bir şekilde odaklanabilirsiniz.