Siemens Signia Silk 2PX

KANAL SAYISI : 16
BANT SAYISI : 32
Signia Silk 2 PX işitme cihazı en küçük ve görünmezlik için yeni bir adım.
Ses’in doğal akışına izin verin , dünyanın en küçük işitme cihazları ndan biri olan Yeni Signia Silk™ , bütünüyle uyum içinde kulağınızda görünmez bir şekilde oturur. Özel üretilen kabine ihtiyaç olmayan, süper yumuşak ve konforlu olan cihaz hızlıca uygulanır. Şaşırtıcı boyutuna rağmen, dinleme eforunu azalttığı klinik olarak kanıtlanan Signia Silk mükemmel işitme deneyimi sunar.

Signia Silk işitme cihazları Kullanıma hazır uyum
Silk için beklemeye gerek yok basitçe ilerleyin, işitme cihazları kullanmayı deneyin, işitme cihazı ayarlanmış olmalı, bizi arayın hemen sahip olun Signia Silk ’in sipariş üzerine yapılmasını beklemenize gerek yoktur, normal işitme cihazlarının aksine kulak kanalına oturur. Silikon yapısı sayesinde işitme sağlığı zzmanınız kişisel tercihinize göre ayarlayıp uygulayabilir. Böylece zahmetsiz işitme ile duyduğunuz sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni Signia Silk işitme cihazları muhteşem ses kalitesi
Ses kalitesi sunabilen gelişmiş özelliklere sahiptir. Yenilikçi işitsel yönselliği, kulağın doğal odağını, ön taraftaki spesifik sesleri arttırırken, arka taraftaki rahatsız edici gürültüden ayırır. Kablosuz bağlantısı sayesinde, sesin kulağınıza akışını sağlayabilir ve uzaktan kumandalar gibi çok çeşitli aksesuarların uyumu ile keyif alabilirsiniz.

Bütünüyle kullanım konforu.
Signia silk 2PX Süper küçük ve yumuşak, silikon Dom’lar esnek silikondan yapılmış olup her kulak yapısına konforlu bir biçimde uygundur. Hissetmezsiniz ve kimse tarafından görünmezdir.Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkartın.İster açık bir ofiste, kalabalık bir mağazada isterse yoğun bir restoranda olun, ortam gürültüsünün çok fazla olduğu her yerde, konuşabilmek ve karşınızdakinin sesini duyabilmek için konsantre olmak ve çaba göstermek zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda sesleri duymak için çaba harcamak oldukça yorucu olacaktır işitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusudur.

Signia Silk zorluklarla mücadele edebilir.
Gelişmiş speechMaster fonksiyonu ne dinliyorsanız onu takip etmekeye devam eder. İstenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü azaltır ve aynı zamanda konuştuğunuz kişiye otomatik olarak odaklanır. Duymak istediğinizi net bir şekilde duyabilirsiniz. Bunun sonucu olarak, signia Silk 2PX ile duymak için normal işitmeye kıyasla daha az yorulursunuz.