Signia Motion Nx 13

Dünyanın en gelişmiş işitme cihazı olan Signia Nx, kendi ses konularında ilk orijinal çözümü sunar. Dış ses ile doğal bir ses çıkaran ve kendi sesini birleştirerek eşsiz ilk uyum sunar.

Dünyanın ilk Own Voice Processing (OVPTM) memnuniyetsiz işitme cihazı kullanıcılarının %80’ni kendi sesini kendiliğinden kabullenmesini geliştirir.

Devrim niteliğindeki Signia Nx tarafından sağlanan kendi doğal sesi, önde gelen Ultra HDe2e binaural bağlantısına dayanıyor. Sürekli tam bant genişliği ses değişimi diğer seslerden tamamen bağımsız olarak dinamik tarama ve kullanıcının ses işlemesini sağlar.

Signia  Motion 13 Nx

Signia’nın yeni Motion ™ 13 Nx kullanıcının sesini ve çevresindeki sesleri uyumlu hale getirerek gürültülü ortamlarda bile en doğal kendi sesleri ve en iyi konuşma anlayışını sağlar. Zarif ve yeni kabin tasarımı kullanıcıların isteklerinin hemen hepsini karşılamak için bireysel kullanım ve ayar seçenekleri sunar.

signia 2020 Motion 13 Nx 300x168 - Signia Xperience Motion Nx
Motion ™ 13 Nx

Bluetooth tabanlı doğrudan aktarım ve myControl Uygulaması Motion 13 Nx’in gelişmiş bağlantı sunmasına izin verirken, kullanıcılarınıza TeleCare 3.0 ile tam canlı uzaktan destek sağlayabilirsiniz.

Motion ™ 13 Nx  Genel özellikler

  • Kendi sesinin doğal hali ve en iyi konuşma anlayışı
  • Bireysel taşıma ve ayarlamalar
  • Ultra HD e2e ve Bluetooth connectivity
  • Tinnitus tedavisi için Notch Terapisi
  • Standart pil kapağı entegre edilmiş T-Coil ile değiştirilebilir.