كيفية ارتداء المعينة السمعية وإزالتها

işitme cihazı kulak içine yerleştirme

işitme cihazını takmak

1. İşitme cihazını kulağınızın arkasına yerleştirin.

işitme cihazı takma

2. السمع nın hoparlör telinin kıvrımını başparmağınızla işaret parmağınızın arasında tutun. Kulaklığın kulak kanalı deliğine dönük olması gerekir.

işitme cihazı kulak içine yerleştirme

3. Hoparlör teli başınıza dayanana kadar السمع kulaklık ucunu nazikçe kulak kanalınıza doğru itin.

işitme cihazı kulak kanalına itme

işitme cihazını çıkartmak

السمع nın kulaktan nasıl çıkartılacağını ve pil yuvasını açarak nasıl kapatacağınızı anlatım:

Nasıl işitme cihazı çıkartılır

Kulaktaki
sol/sağ işaretlerine dikkat edin

مساعدات للسمع, her bir kulağın özelliklerine göre ayarlanır, bu da sol işitme cihazınızın sağdakine göre farklı ayarlandığı anlamına gelir. Kulak arkası stillerde sağ veya sol kulak olarak kolayca ayırt edebilmek için السمع pil yuvası içerisine renkli işaretler uygulanabilir.

Günümüzde milyonlarca insan, sevdiklerinden ve tutkunu oldukları şeylerden uzakta bir hayat yaşıyor. Bunun tek nedeni iyi işitememeleri. Ancak böyle olmak zorunda değil. Bunu kabul etmiyoruz. Ve fark yaratabileceğimizi biliyoruz. السمع bir insanın işitme becerisini eski haline getirmenin hayatı nasıl değiştirdiğinin farkındayız.

السمع

Ama doğal olarak huzursuz ve memnuniyetsiziz. Çünkü فقدان السمع olan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz.
Dünya çapında işitme uzmanları olarak faaliyet gösteren ortaklarımızla birlikte, السمع işitme engelliler için güçlükleri ortadan kaldırarak ve herkesin sesin güzelliğini yeniden yaşamasına yardımcı olmak için yeni ve yenilikçi yöntemler bularak işitme kaybına sürülen bu lekeyle mücadele etme konusunda tam taahhüt veriyoruz.

Hayatta ne kadar net duyarsak o kadar çok duyulmamızı sağlayabiliriz! Sesler dünyayla aramızdaki bağdır ve ailemizle, arkadaşlarımızla ve çevremizdeki insanlarla etkileşimde bulunmamızı sağlarlar. Canlılar olarak bağlantı aramızdır. Ancak şu soruyu kendinize sorun: Bir sesi duyamıyorsanız o ses ne kadar iyidir?

İşitme sorunu yaşayan bir aile bireyinizin olması ya da yakınınızda böyle birinin bulunması zorlu olabilir. Önemsediğiniz insanlara yardımcı olmak için, bu insanlara iyi işitmeye giden yolun düşündüklerinden daha yakın olduğunu göstermek amacıyla bir destek sistemi inşa etmek hayati öneme sahiptir.

مساعدات للسمع bazı insanların السمع takmayı düşünürken karşılaştıkları engelleri anladığımız için bunu başarmada size yardımcı olmak için buradayız. Etfal işitme cihazları اسطنبول