signia
Signia

Signia Motion X ile Brilliant™ olun

Modern BTE’lerin tüm potansiyelini deneyimleyin

Signia olarak, sadece iyi işitmenin değil, her durumda farkında olmanın ve iyi görünen ve mükemmel çalışan bir cihaza sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Yeni Motion X serisi şarj edilebilir BTE’lerimiz, en iyi performansını sergilemek isteyenler için ideal bir kurulum sunar.

Siemens Signia Ürünleri

Signia da Önemli olanı duymaya teşvik eder

Herhangi bir işitme cihazı için ani konum değişikliklerinde duruma uyum sağlayabilmek gerçekten zorlayıcıdır. Ses kaynaklarının sayısı ve sinyal gürültü oranının tamamen veya aniden değişmesi işitme kalitesini etkileyen unsurlardır. Örneğin sessiz sayılabilecek bir ortamdan gürültülü bir sokağa geçildiğinde işitmek kolaydan imkansıza dönüşebilir.

Bunun sebebi ise geleneksek işitme cihazları bulunduğunuz ortamın ses durumunu dinleyerek mantıklı tahminler yapar. Var olan tüm işitme cihazları kullanıcının önündeki seslere odaklanmak ile çevresindeki seslere odaklanmak arasında bir seçim yapar. Signia Xperience kullanıcının etrafındaki tüm seslere odaklanmasını sağlayabilen dünyadaki ilk ve tek platform.

Böylece, kullanıcılar her yöndeki konuşmayı duyabilirler – hareket halinde olsalar bile.

İşitme cihazında yeni boyut
Signia Xperience, arkadaşlarınızla yemek yerken sohbet ortaklarınızı ve restoranın canlı arka plan müziğini net ve mükemmel bir uyum içinde size sunar.Yemek sırasında arkanız dönükken bir garson size yaklaşıp bir talebiniz olup olmadığını sorduğunda da garsonun sesini net bir şekilde duyabilirsiniz. Aynı zamanda, arka plandaki restoran gürültüsü de Xperience cihazınız tarafından baskılanır, böylece, dileğiniz seslere daha iyi odaklanabilirsiniz.

أخبار منا

İşitme yolculuklarının her adımında danışanlarınızın yanında olabildiğinizi hayal edin.

Devrim niteliğindeki Signia Assistant ile artık bu mümkün. Xperience işitme cihazlarına ve Signia app’e sahip olmak yeterli.

Bilgi Bankası

معلومات عنا

سيجينيا السمع التكنولوجيا الفائقة والجودة مهمة جدًا عند الاختيار. يفضل العلامات التجارية للمساعدة على السمع و هو جهاز يُستخدم في حالة عدم وجود إمكانية لتصحيح السمع من خلال العلاج ويهدف إلى زيادة السمع من خلال طرف اصطناعي.

الاتصال بالمكتب الرئيسي

العنوان: Merkez Mahallesi، Halaskargazi Caddesi No: 149
هاتف: (0212) 296 17 57
الهاتف الخلوي: (552) 202 17 57
البريد الإلكتروني: info (a) etfalisitme.com
KADIKÖY ŞUBE İLETİŞİM
فرع كاديكوي: Osmanağa Mahallesi ، Kuşdili Caddesi No: 10 / A
هاتف: (0216) 773 03 02
الهاتف الخلوي: (552) 202 17 57
البريد الإلكتروني: info (a) etfalisitme.com