How to use hearing aids as versatile wireless headphones?

siemens signia cok yonlu telefonda isitme cihazi kullanimi

How to use hearing aids as versatile wireless headphones?

Siemens Signia Nx’in devrim niteliğindeki doğal ses dengesi yakında telefon, PC veya dizüstü bilgisayar gibi Bluetooth özelliğine sahip cihazlara doğrudan bağlantı ile birlikte sunulacak. Bu yılın başında piyasaya sunulan yeni StreamLine Mic, Bluetooth bağlantısına sahip Siemens Signia Nx cihazlarınızı en son teknoloji ürünü hearing cihazlarından daha fazlasına dönüştürüyor.

StreamLine Mic’in üç önemli avantajına bir göz atalım. İlk olarak, StreamLine Mic, en son teknoloji ürünü işitme cihazlarınızı eller serbest mobil kulaklığa dönüştürür. Skype ve WhatsApp gibi çevrimiçi çağrıların yanı sıra Bluetooth aracılığıyla da telefon görüşmelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. İşitme cihazlarınız bu aramaları her iki kulağa da aktarır, böylece konuşmaları olabildiğince net bir şekilde anlayabilirsiniz.

You can accept these calls without having to take your phone out of your pocket. Even when streaming audio from your TV to the hearing aid via the StreamLine TV accessory, you can instantly search without having to manually mute the TV.

etfal-isitme-signia-active-pro
etfal-isitme-signs-active-for

Konserler, spor etkinlikleri, avcılık, ATV sürüşü, elektrikli el aletleri kullanımı veya sadece çok yüksek sesle müzik dinlemek, tamamen onarılamaz bir şekilde işitmeye zarar verebilir. Zaman zaman, bu gürültü seviyeleri, işitme duyunuzu birkaç dakika içinde riske sokan 110 desibele (dB) veya daha fazlasına ulaşabilir. Bazı sesler anında duyma hasarına neden olabilir. Yakın mesafedeki korumasız bir av tüfeği patlaması 150 dB’yi aşabilir ve bu sayede bir dakika boyunca duyma duyunuza kalıcı hasar verebilir.

gereksimi

Repeated exposure to noise as we age may compound as we age. Because the hair cells in your inner ear are never renewed, your hearing is unlikely to recover on its own after experiencing repeated traumatic events. Hearing damage during adolescence may not surface until the late 20s or early 30s — or even the 50s or 60s, when presbycus, age-related hearing impairment becomes a larger factor.

necessary reasons

İşitme koruması, delici sesleri azaltarak hasarlı ses seviyelerini önler ancak yine de duymak istediğiniz sesleri net bir şekilde duymanızı sağlar. İşitme korumamız, eczaneden satın aldığınız kulaklıkların ötesine geçiyor hearing aids, kulağınızın kenarlarına mükemmel bir şekilde uyması için tasarlanmış, kişiye özel, rahat bir oturma ve tüm gün tehlikelerden koruma sağlayan çeşitli işitme koruması sunar gürültü, ses.